Зовнішній акумулятор міні повербанк з підставкою UGREEN 5000mAh 20W Power Bank кишеньковий компактний павербанк (сірий)
1 599 ₴
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01298
- +380 (66) 320-28-23
Основні переваги
-
⚡ Підтримує технології швидкої зарядки QC та PD 20W — дозволяє максимально швидко заряджати сучасні гаджети та сам повербанк
-
📏 Дуже компактний та легкий — ідеально підходить для тривалих прогулянок або подорожей, поміщається навіть у кишені джинсів, додатковий заряд завжди під рукою
-
🔋 Ємність акумулятора 5000 mAh — достатньо для підзарядки смартфона в критичний момент, приблизно до 70%
-
🛡️ Безпечна експлуатація — вбудований інтелектуальний захист оберігає гаджети від перегріву, перевантажень та короткого замикання
-
📱 Наявність дисплея — показує точний рівень заряду у відсотках, завдяки чому ви зможете точно розрахувати коли потрібно зарядити пристрій
-
💪 Міцний корпус — якісні матеріали, стійкі до подряпин і падінь, зберігають чудовий зовнішній вигляд на довго
-
🔌 Зручні сучасні інтерфейси — наявність вбудованого конектора та додаткового роз’єму Type-C дає змогу заряджати два гаджети одночасно
-
📡 Вбудована підставка — дозволяє зручно розмістити телефон на столі
Основні характеристики
- бренд: Ugreen;
- колір: сірий;
- матеріал: вогнестійкий ABS-пластик;
- тип акумулятора: Li-ion;
- ємність акумулятора: 5000 mAh (3.6V, 18.5Wh);
- номінальна ємність: 2500 mAh (5V/2.4A)
- час повної зарядки: 2,5 години;
- максимальна потужність: 20W;
- максимальна сила струму: 3A;
- вхід Type-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A;
- вихід Type-C: 10V/2.25, 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A;
- розміри: 79 × 38 × 26 мм;
- вага: 140 г.
Ми відправляємо посилку в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Телефонуйте, ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.
098-591-88-89
066-320-28-23
Також пишіть у Viber та Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | Вбудований кабель, Індикатор рівня заряду, Дисплей, З підставкою, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | С дисплеем |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 79 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 26 мм |
| Вага | 140 г |
- Ціна: 1 499 ₴













