Магнітний зовнішній акумулятор повербанк UGREEN 10000mAh 30W Qi2 Power Bank бездротовий павербанк з підтримкою MagSafe (синій)
3 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01274
- +380 (66) 320-28-23
Основні переваги
-
🧲 Магнітне кріплення MagSafe — надійно фіксується на задній панелі смартфона, забезпечуючи точне збігання котушок і стабільну зарядку
-
⚡ Висока потужність 30W — дозволяє швидко зарядити практично будь-який телефон, а також сам повербанк
-
📡 Стандарт Qi2.2 — підтримує сертифіковану швидку бездротову зарядку 25W для iPhone 17 Pro та 17 Pro Max
-
🔋 Велика ємність 10000mAh — дозволяє зарядити телефон до 2 разів
-
🔌 Зарядка 3 пристроїв одночасно — заряджайте гаджети через вбудований кабель Type-C, порт Type-C чи бездротовим способом
-
📏 Компактні розміри та невелика вага — лише 110,8 × 70 × 21 мм та 254 г, практично не збільшує габарити телефону під час використання на ходу
-
🧠 Сучасний чип — інтелектуально розподіляє енергію та захищає акумулятор вашого гаджета від передчасного зносу
-
🛡️ 13 рівнів захисту — гарантує повну безпеку від перегріву, короткого замикання та стрибків напруги
-
📱 Наявність дисплея — відображає точний рівень заряду у відсотках та активацію швидкої зарядки
👉 Замовляйте вже зараз і оцініть комфорт швидкої бездротової зарядки нового покоління, компактність та стильний дизайн, у сучасному зовнішньому акумуляторі від UGREEN.
Основні характеристики
- бренд: Ugreen;
- колір: синій;
- матеріал: вогнестійкий ABS-пластик;
- тип акумулятора: Polymer Li-ion;
- ємність акумулятора: 10000 mAh (7.2V, 36Wh);
- номінальна ємність: 5600 mAh (5V/3A);
- максимальна потужність: 30W;
- підтримка бездротової зарядки Qi2.2: 25W;
- максимальна сила струму: 3А;
- підтримка сучасних технологій швидкої зарядки: PD, QC, PPS, AFC, FCP, SCP;
- підтримка технології MagSafe;
- вихідний роз'єм/кабель Type-C: 10V/2.25A, 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A (30W Max);
- вхідна напруга: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A;
- розміри: 110.8 x 70 x 21 мм;
- вага: 254 г.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Телефонуйте, ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.
098-591-88-89
066-320-28-23
Також пишіть у Viber та Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Особливості | Бездротова зарядка, Вбудований кабель, Індикатор рівня заряду, Дисплей, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 30 |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | С дисплеем |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110.8 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 21 мм |
| Вага | 254 г |
- Ціна: 3 499 ₴













