Штатив трипод для телефона камери з різьбою 1/4 дюйма UGREEN Selfie Stick Tripod 180см монопод для селфі (чорний)
1 399 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01248
- +380 (66) 320-28-23
UGREEN LP680 Selfie Stick Tripod with Bluetooth Remote — це універсальний монопод та штатив 2-в-1, створений для зйомки фото, відео, стрімів, TikTok, Instagram Reels і онлайн-трансляцій.
Основні переваги:
📡 Bluetooth-пульт дозволяє керувати фото та відео на відстані до 10 метрів — ідеально для групових знімків та самостійних зйомок.
📏 Оптимальна довжина (до 180 см) — легко підлаштовується під будь-яке завдання, дозволяє знімати в повний зріст.
🦾 Система кнопкових фіксаторів робить процес регулювання швидким та надійним. Дозволяє легко висувати та фіксувати секції, запобігаючи ковзанню або самовільному складанню. Це гарантує безпеку пристроїв і комфорт при використанні.
🛡️ Спеціальний фіксатор розсувних ніжок, їх широкий розмах і якісні прогумовані вставки в нижній частині, гарантують високу стійкість, без хитання та завалів.
📱 Має продумане кріплення для телефону та різьбу 1,4 дюйма — завдяки чому підходить для використання з будь-якими смартфонами, а також з екшн-камерами, додатковим світлом або мікрофонами.
🔋 Пульт з Bluetooth 5.0 працює на стандартній батарейці CR1632, забезпечуючи тривалу автономну роботу без підзарядки.
✨ Трипод від UGREEN — ваш надійний помічник для яскравих фото, стабільних відео та незабутніх моментів на кожен день!
Технічні характеристики:
- бренд: Ugreen;
- колір: чорний;
- матеріал: алюмінієвий сплав, ABS пластик, силікон;
- тип кріплення: механічний затискач для телефона + різьба 1,4 дюйма;
- тип підключення: кнопка Bluetooth 5.0;
- тип батарейки: CR1632 (125 мАг);
- довжина в розкладеному вигляді: 180 см;
- довжина в складеному вигляді: 43 см;
- максимальне навантаження: до 2 кг;
- вага: 640 г.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі питання.
098-591-88-89
066-320-28-23
Також пишіть у Viber та Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1800 мм |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Вага | 0.64 кг |
| Довжина у складеному стані | 430 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 199 ₴













