Мережевий зарядний пристрій для швидкої зарядки UGREEN Nexode S 65W 3-Port GaN блок живлення зарядка для iPhone Samsung (сірий)
1 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01238
- +380 (66) 320-28-23
UGREEN Nexode S 65W GaN Fast Charger — це компактний та потужний зарядний пристрій з підтримкою швидкої зарядки, який дозволяє одночасно заряджати до трьох пристроїв. Завдяки технології GaN (галій-нітрид) заряджання стає швидшим, ефективнішим та безпечнішим.
⚡Основні переваги:
-
Потужність 65 Вт — підтримує швидку зарядку для телефонів, планшетів та ноутбуків.
-
3 порти (2 USB-C + 1 USB-A) — дозволяє зручно заряджати до 3 пристроїв одночасно.
-
Технологія GaN — зменшена тепловіддача, компактні розміри, вища ефективність.
-
Сумісність з популярними брендами: Apple (iPhone, iPad, MacBook), Samsung, Xiaomi, Huawei, Lenovo, Dell та іншими.
-
Якісні компоненти всередині - забезпечують надійний процес зарядки та тривалий термін служби.
-
Розумний чип з 8 ступенями захисту: від стрибків напруги, перегріву, короткого замикання та ін.
🔋Ідеально підходить для:
-
Швидкої зарядки iPhone 17/16/15/14/13/12, Samsung Galaxy S25/S24/S23/S22, MacBook Air/Pro, iPad Pro, Steam Deck, Nintendo Switch, USB-C ноутбуків та інших пристроїв.
-
Використання вдома, в офісі або у подорожах.
🔍Технічні характеристики:
- бренд: Ugreen;
- колір: сірий;
- матеріал: термостійкий пластик;
- максимальна потужність: 65 Вт;
- кількість роз'ємів: 2 Type-C + 1 USB;
- підтримка технологій швидкої зарядки: PD3.0 (PD2.0), QC4.0+ (QC4.0/QC3.0/QC2.0), FCP, SCP, AFC, PPS, PPS2.0;
- Вхід: 100-240V~50/60Hz, 1.8A Max;
- Вихід USB-C1/USB-C2: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A, 65W Max;
- Вихід USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, 10V/2.22A, 22.5W Max;
- Сертифікати якості: UL, FCC, CE.
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі питання.
098-591-88-89
066-320-28-23
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
Що таке GaN технологія та чому варто вибрати саме її?
GaN – це абревіатура, яка означає нітрид галію. Зараз у більшості зарядних пристроїв використовується напівпровідниковий матеріал під назвою кремній, але йому змінюється матеріал GaN (нітрид галію). Чому відбувається така заміна? Тому що зарядки на основі нітриду галію мають низку істотних переваг у порівнянні з кремнієвими аналогами.
Основні переваги:
- Енергоефективність. Аналітики стверджують, якщо GaN-зарядки замінять кремнієві, то енергоспоживання знизиться на 10-15%, оскільки GaN-зарядки мають нижчі показники втрати енергії.
- Компактність. GaN вимагає менше додаткових елементів у корпусі для безпечної роботи, а тому адаптер потужністю 100W може бути меншим за розмірами, ніж інший адаптер на основі кремнію з потужністю 60-70W.
- Безпека. Нітрид галію може витримувати та проводити більш високі показники напруги та вищі температури, ніж кремній, відповідно для нього не так гостро стоїть питання нагріву.
- Багато портів. Завдяки тому, що GaN-зарядки є більш енергоефективними, менше нагріваються і стійкіші до високих температур, у корпусі одного зарядного пристрою може поміститися більше портів для заряджання.
- Низькі витрати виробництва. GaN-зарядки можна виготовляти на тих самих підприємствах, де виготовляються кремнієві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
- Ціна: 1 499 ₴













