Ультратонкий зовнішній акумулятор повербанк з підтримкою MagSafe BASEUS 20W 10000mAh (фіолетовий)
2 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01193
- +380 (66) 320-28-23
Виконаний з якісних матеріалів і компонентів, що гарантує безпеку використання та довгий термін служби.
Корпус покритий зносостійким та протиковзним напиленням, завдяки чому пристрій довго зберігає первісний вигляд і надійно лежить у руці.
Підтримує швидку зарядку для телефонів, планшетів та інших пристроїв.
Ви можете одним дотиком прикріпити повербанк на магнітне кріплення MagSafe для швидкої зарядки 15W, або під'єднатися дротом для швидкої зарядки QC, PD 20W.
Основна перевага повербанка - це компактний корпус, товщина всього 20 мм, він не закриває блок камер навіть на IPhone Mini та ним зручно користуватися на ходу.
При цьому він має досить містку батарею на 10000mAh, чого достатньо приблизно для 2 повних зарядок телефону.
Вбудований розумний чип автоматично визначає тип під'єднаного пристрою та обирає оптимальну потужність, необхідну для безпечної зарядки.
Корисний LED індикатор покаже скільки заряду залишилося в повербанку та відобразить коли до нього під'єднано інший пристрій.
Універсальний роз'єм Type-C сумісний з більшістю сучасних гаджетів. У комплект входить кабель Type-C на Type-C 1м.
Мінімум зайвих деталей, тонкий дизайн та якісні матеріали роблять цей повербанк найкращим помічником під час щоденного використання, його легко можна взяти із собою на прогулянку, роботу або в подорож, просто кинувши в кишеню.
- бренд: Baseus;
- колір: фіолетовий;
- тип акумулятора: Li-Pol;
- місткість акумулятора: 10000 mAh;
- максимальна потужність: бездротова зарядка 15W, по дроту 20W;
- вхід Type-C: 5V-3A, 9V-2A;
- вихід Type-C: 5V-2.4A, 9V-2.22A, 12V-1.5A;
- підтримка технології MagSafe;
- розміри: 104.6 х 68.9 х 20 мм;
- вага: 208 г.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі запитання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | Бездротова зарядка, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 104.6 мм |
| Ширина | 68.9 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 208 г |
- Ціна: 2 299 ₴













