Портативна батарея повербанк для швидкої зарядки телефона UGREEN 20000mAh 22.5W Power Bank (чорний)
1 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01168
- +380 (66) 320-28-23
Має вогнестійкий корпус і якісні компоненти всередині, що гарантує безпеку використання та довгий термін служби.
Може повихвалятися високою потужністю 22.5W й підтримкою сучасних технологій швидкого заряджання PD/QC, що дає змогу швидко зарядити практично будь-який телефон.
Має 3 роз'єми: 2 USB і 1 Type-C, що дає змогу заряджати 3 пристрої одночасно.
Завдяки місткій батареї на 20000mAh, ви зможете виконати до 4 повних зарядок телефону.
Вбудований розумний чип автоматично визначає тип під'єднаного пристрою та обирає оптимальну потужність, необхідну для безпечної зарядки.
Корисний LED індикатор покаже скільки заряду залишилося в повербанку та відобразить коли до нього під'єднано інший пристрій.
Має компактні розміри (147 х 72 х 27 мм) й зручний при перенесенні.
Практичний повербанк від UGREEN забезпечить швидку зарядку для більшості ваших пристроїв і стане надійним помічником при повсякденному використанні.
Основні характеристики
- бренд: Ugreen;
- колір: чорний;
- матеріал: ABS-пластик;
- тип акумулятора: Li-Pol;
- місткість акумулятора: 20000 mAh (3.7V/74Wh);
- час повної зарядки: 6 годин;
- максимальна потужність: 22.5W;
- вхід Type-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A;
- вихід Type-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A, 20W max;
- вихід USB1: 5V/3A, 9V/2A, 10V/2.25A, 12V/1.5A, 22.5W max;
- вихід USB2: 5V/3A, 9V/2A, 10V/2.25A, 12V/1.5A, 22.5W max;
- вихід Type-C+USB1: 15W max;
- вихід Type-C+USB2: 15W max;
- вихід USB1+USB2: 15W max;
- розміри: 147 х 72 х 27 мм.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі запитання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 27 мм |
- Ціна: 1 299 ₴













