Портативна батарея повербанк для ноутбука телефона UGREEN 20000mAh 100W з двосторонньою швидкою зарядкою
3 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01165
- +380 (66) 320-28-23
Виконаний з якісних матеріалів та компонентів, що гарантує безпеку використання й довгий термін служби.
Може повихвалятися високою потужністю 100W та підтримкою сучасних технологій швидкої зарядки PD/QC, що дає змогу заряджати ноутбуки або кілька пристроїв одночасно.
Також підтримує двостороннє швидке заряджання, завдяки чому ви зможете швидко зарядити не тільки ваші ґаджети, а й сам повербанк, повна зарядка займає всього 2 години.
Має 3 роз'єми: 2 Type-C і 1 USB, що дозволяє заряджати 3 пристрої одночасно.
Завдяки місткій батареї на 20000 mAh, ви зможете виконати до 4 повних зарядок телефона чи до 2 зарядок ноутбука.
Вбудований розумний чип автоматично визначає тип під'єднаного пристрою та обирає оптимальну потужність, необхідну для безпечного заряджання. Також має багаторівневий захист від перезарядження, перегріву, перенавантаження та коротких замикань.
Корисний LED індикатор покаже скільки заряду залишилося в повербанку та відобразить коли до нього під'єднано інший пристрій.
Попри велику місткість й потужність, повербанк зберіг компактні розміри та зручний при перенесенні.
Потужний і багатофункціональний повербанк від UGREEN здатний забезпечити швидку зарядку для всіх ваших пристроїв та стане надійним помічником при повсякденному використанні.
Основні характеристики
- бренд: Ugreen;
- колір: сірий;
- матеріал: ABS-пластик;
- тип акумулятора: Li-Pol;
- місткість акумулятора: 20000 mAh (3.7V/72Wh);
- максимальна потужність: 100W;
- вхід Type-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A;
- вихід Type-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A, 100W max;
- вихід Type-C2: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 30W max;
- вихід USB: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, 22.5W max;
- вихід Type-C1+Type-C2+USB: 65W+20W max;
- вихід Type-C1+Type-C2: 65W+30W max;
- вихід Type-C1+USB: 65W+22.5W max;
- вихід Type-C2+USB: 20W max;
- кабель у комплекті: Type-C-Type-C;
- розміри: 139 х 80.8 х 26.7 мм.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі запитання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 100 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 139 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єми | USB, Type-Cx2 |
- Ціна: 3 199 ₴













