Портативна батарея повербанк для ноутбука UGREEN 25000mAh 145W з двосторонньою швидкою зарядкою (сірий)
3 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01163
- +380 (66) 320-28-23
Виконаний з якісних матеріалів і компонентів, що гарантує безпеку використання та довгий термін служби.
Може повихвалятися високою потужністю 145W й підтримкою сучасних технологій швидкої зарядки PD/QC, що дає змогу заряджати ноутбуки або декілька пристроїв одночасно.
Також підтримує двостороннє швидке заряджання, завдяки чому ви зможете швидко зарядити не тільки ваші ґаджети, а й сам повербанк, повна зарядка займає всього 2 години.
Має 3 роз'єми: 2 Type-C і 1 USB, що дозволяє заряджати 3 пристрої одночасно.
Підтримує спеціальний "режим низького струму" для безпечного заряджання розумних годинників та навушників. (Для активації затисніть кнопку живлення на 3 секунди)
Завдяки місткій батареї на 25000 mAh, ви зможете виконати до 5 повних зарядок телефону або до 2.5 зарядок ноутбука.
Вбудований розумний чип автоматично визначає тип під'єднаного пристрою та обирає оптимальну потужність, потрібну для безпечної зарядки. Також має багаторівневий захист від перезарядження, перегріву, перевантаження, різних перенапруг, коротких замикань тощо.
Корисний LED індикатор покаже скільки заряду залишилося в повербанку та відобразить коли до нього під'єднано інший пристрій.
Попри велику місткість і потужність, повербанк зберіг компактні розміри та зручний при перенесенні.
Потужний та багатофункціональний повербанк від UGREEN здатний забезпечити швидку зарядку для всіх ваших пристроїв, й стане надійним помічником при повсякденному використанні.
Основні характеристики
- бренд: Ugreen;
- колір: сірий;
- матеріал: ABS-пластик;
- тип акумулятора: Li-Pol;
- місткість акумулятора: 25000 mAh (3.7V/90Wh);
- максимальна потужність: 145W;
- вхід Type-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A;
- вхід Type-C2: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A;
- вихід Type-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A, 140W max;
- вихід Type-C2: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A, 65W max;
- вихід USB: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, 4.5V/5A, 5V/4.5A, 22.5W max;
- вихід Type-C1+Type-C2+USB: 100W+15W max;
- вихід Type-C1+Type-C2: 100W+45W max;
- вихід Type-C1+USB: 100W+22.5W max;
- вихід Type-C2+USB: 15W max;
- кабель у комплекті: Type-C-Type-C 50 см;
- розміри: 160 х 80.8 х 26.7 мм.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі запитання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 25000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 145 |
| Індикація | С дисплеем |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 20 мм |
- Ціна: 3 499 ₴













