Виконана з якісно обробленого алюмінію, з великою кількістю силіконових вставок, що гарантує зручність використання та довгий термін служби.
Конструкція складається з двох пластин, з розташованою між ними ніжкою на шарнірах. Нижній шарнір відповідає за регулювання висоти, верхній дає змогу налаштовувати нахил робочої поверхні.
Шарніри дуже жорсткі та довговічні, завдяки чому на підставку можна впевнено ставити навіть важкі пристрої до 5 кг.
Ніжка виконана у вигляді монолітного шматка алюмінію з наскрізним отвором, що дає змогу знизити вагу деталі та виконує роль органайзера для кабелів.
Основною особливістю є наявність поворотного механізму (360°), що дозволяє виконувати безліч повсякденних завдань без необхідності пересування самої підставки.
Ще однією важливою перевагою є наявність безступеневого регулювання висоти, що дозволяє налаштувати максимально комфортну висоту, з точністю до міліметра, зменшивши напругу на шию та спину.
Велика кількість вентиляційних отворів дає змогу ефективно охолоджувати ноутбук під час тривалої роботи.
Завдяки широкій основі підставка дуже стійка.
Підходить для більшості ноутбуків до 17.3 дюймів. Також можна використовувати з планшетами, ігровими консолями, проєкторами та іншими пристроями.
Підставка для ноутбука від UGREEN - це ідеальне поєднання функціональності та дизайну, що зробить ваш робочий простір зручнішим та організованішим.
Основні характеристики:
- бренд: Ugreen;
- колір: сірий;
- матеріал: алюмінієвий сплав + силікон;
- регулювання висоти: до 20 см (безступеневе);
- спеціальна конструкція для відведення тепла;
- сумісність з ноутбуками: до 17,3'';
- максимальне навантаження: до 5 кг;
- горизонтальне обертання: 360 градусів;
- вертикальне обертання: 180 градусів;
- розміри в складеному вигляді: 280 х 230 х 70 мм;
- вага: 1,4 кг.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі запитання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Тип | Підставка |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" і більше |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Вага | 1.4 кг |
- Ціна: 2 299 ₴













