Зовнішній акумулятор повербанк з підставкою та підтримкою MagSafe BASEUS 20W 5000mAh (чорний)
1 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01122
- +380 (66) 320-28-23
Виконаний з якісних матеріалів і компонентів, що гарантує безпеку використання і довгий термін служби.
Корпус покритий зносостійким і протиковзним напиленням, завдяки чому пристрій довго зберігає початковий вигляд і надійно лежить у руці.
Підтримує швидку зарядку для телефонів, планшетів та інших пристроїв.
Ви можете одним дотиком прикріпити повербанк на магнітне кріплення MagSafe для швидкої зарядки 15W, або під'єднатися кабелем для швидкої зарядки 20W QC3.0, PD3.0.
Основна перевага повербанка - це компактний корпус, що не закриває блок камер і наявність висувної ніжки, яка перетворює повербанк на підставку, для комфортнішого використання з телефоном.
При цьому він має досить містку батарею на 5000mAh, чого достатньо для підзарядки будь-якого сучасного телефона від 60% до 100%. Сам повербанк можна зарядити за 1.5 - 2 години.
Вбудований розумний чип автоматично визначає тип під'єднаного пристрою і вибирає оптимальну потужність, необхідну для безпечної зарядки.
Корисний LED індикатор покаже скільки заряду залишилося в повербанку та відобразить коли до нього під'єднано інший пристрій.
Універсальний роз'єм USB-C сумісний з більшістю сучасних гаджетів. В комплекті йде кабель Type-C на Type-C.
Основні характеристики
- бренд: Baseus;
- колір: чорний;
- тип акумулятора: Li-Pol;
- місткість акумулятора: 5000 mAh;
- максимальна потужність: бездротова зарядка 15W, по дроту 20W;
- вхід Type-C: 5V-2.4A;
- вихід Type-C: 5V-2.4A, 9V-2.22A, 12V-1.5A;
- підтримка технології MagSafe;
- розміри: 106.6 х 68.9 х 18 мм.
- вага: 156.8 г.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі запитання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Особливості | Бездротова зарядка, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 107 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 159 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єми | Type-C |
- Ціна: 1 499 ₴












