Портативна батарея повербанк з підтримкою MagSafe BASEUS Power Bank 20W 10000mAh (синій)
1 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01112
- +380 (66) 320-28-23
Виконаний з якісних матеріалів і компонентів, що гарантує безпеку використання і довгий термін служби.
Корпус покритий зносостійким і протиковзним напиленням, завдяки чому пристрій довго зберігає початковий вигляд і надійно лежить у руці.
Підтримує швидку зарядку для телефонів, планшетів та інших пристроїв.
Ви можете одним дотиком прикріпити повербанк на магнітне кріплення MagSafe для швидкої зарядки 15W, або під'єднатися кабелем для швидкої зарядки QC, PD 20W.
На корпусі розташовані 2 роз'єми USB і Type-C, що дає змогу заряджати 2 гаджети одночасно.
Має тонкий корпус, всього 16.9 мм, що робить його зручним для використання на ходу, й має спеціальне заглиблення під блок камер смартфона, що запобігає їхньому пошкодженню.
Завдяки місткій батареї на 10000mAh, ви зможете виконати до 2 повних зарядок телефона. Сам повербанк можна зарядити за 3.5 години.
Вбудований розумний чип автоматично визначає тип під'єднаного пристрою і вибирає оптимальну потужність, необхідну для безпечної зарядки.
Корисний LED дисплей покаже скільки заряду залишилося в повербанку та відобразить коли до нього під'єднано інший пристрій.
- бренд: Baseus;
- колір: синій;
- матеріал: ABS-пластик;
- тип акумулятора: Li-Pol;
- місткість акумулятора: 10000 mAh;
- максимальна потужність: бездротова зарядка 15W, по дроту 20W;
- вхід Type-C: 5V-2.4A, 9V-2A;
- вихід Type-C: 5V-2.4A, 9V-2.22A, 12V-1.5A, 20W max;
- вихід USB: 5V-2.4A, 9V-2A, 12V-1.5A, 18W max;
- підтримка технології MagSafe;
- розміри: 146.4 х 71.3 х 16.9 мм;
- вага: 226 г.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі запитання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Особливості | Бездротова зарядка, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 146.4 мм |
| Ширина | 71.3 мм |
| Висота | 16.9 мм |
| Вага | 226 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єми | Type-C, USB |
- Ціна: 1 999 ₴












