Портативна батарея повербанк з швидкою зарядкою 20W BASEUS 20000mAh Power Bank (чорний)
1 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01111
- +380 (66) 320-28-23
Виконаний з якісних матеріалів та компонентів, що гарантує безпеку використання й довгий термін служби.
Корпус покритий зносостійким та протиковзним напиленням, завдяки чому пристрій довго зберігає початковий вигляд і надійно лежить у руці.
Основною перевагою є підтримка двосторонньої швидкої зарядки (QC, PD, FCP, AFC), завдяки чому ви зможете швидко зарядити не тільки ваші гаджети, а й сам повербанк, повне заряджання займає всього 2 години.
На корпусі розташовані 2 роз'єми USB і 1 Type-C, що дає змогу заряджати 3 пристрої одночасно. Сам повербанк можна зарядити через роз'єми Type-C і MicroUSB.
Завдяки місткій батареї на 20000mAh, ви зможете виконати до 4 повних зарядок телефону.
Також до важливих переваг можна віднести наявність NTC протекторів (терморезистори з негативним температурним коефіцієнтом опору), які не дають повербанку нагріватися до високих температур.
Вбудований розумний чип автоматично визначає тип під'єднаного пристрою і вибирає оптимальну потужність, необхідну для безпечної зарядки.
Корисний LED дисплей покаже скільки заряду залишилося в повербанку та відобразить коли до нього під'єднано інший пристрій.
Основні характеристики
- бренд: Baseus;
- колір: чорний;
- матеріал: ABS-пластик;
- тип акумулятора: Li-Pol;
- місткість акумулятора: 20000 mAh / 74Wh;
- максимальна потужність: 20W;
- вхід Type-C: 5V-3A, 9V-2A;
- вхід MicroUSB: 5V-2A, 9V-2A;
- вихід Type-C: 5V-3A, 9V-2.22A, 12V-1.5A, 20W max;
- вихід USB1/USB2: 5V-3A, 9V-2A, 12V-1.5A, 18W max;
- розміри: 153 х 68.8 х 29.5 мм.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі запитання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 153 мм |
| Ширина | 68.8 мм |
| Висота | 29.5 мм |
- Ціна: 1 399 ₴












