Водонепроникний чохол для телефона на шию BASEUS Waterproof Bag (білий/рожевий)
399 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01105
- +380 (66) 320-28-23
Корпус виконаний з гнучкого матеріалу, який не заважає комфортному використанню телефона. Екран відмінно відгукується на дотики через чохол.
Можна використовувати не тільки для захисту смартфона, але і документів, ключів та інших цінних речей.
За рахунок якісного, кришталево прозорого силікону, фотографії виходять чистими й без перешкод, майже ніяк не впливає на якість зйомки.
Чохол отримав сертифікат IPX8, який підтверджує, що пристрій в ньому може занурюватися на глибину до 30 метрів.
Приємним бонусом буде наявність зручного шнурка, що дозволяє носити телефон на шиї, з можливістю регулювання розміру.
Не має неприємного запаху.
Підходить для всіх телефонів, максимальні габарити яких не перевищують 163 х 85 x 13 мм.
Зовнішні розміри чохла 213 х 107 мм.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Дзвоніть, з радістю відповімо на всі питання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть в Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Baseus |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Універсальний |
| Форм-фактор | Чохол-футляр |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Тип застежки | Клямка |
| Колір | Білий |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 107 мм |
| Висота | 213 мм |
| Глибина | 10 мм |
- Ціна: 399 ₴













