Виготовлений з дуже якісної тканини Оксфорд 600D, яка не пропускає вологу і має високу зносостійкість.
Усі стінки ущільнені твердими пластинами МДФ, які створюють надійний каркас і не дають стінкам завалюватися.
Завдяки великій місткості (60 літрів) і безлічі відділів, вам точно вистачить місця, щоб зручно розмістити всі необхідні речі.
Аксесуар легко складається до розмірів сумки та не займає багато місця. Також має вшиті ручки з подвійним фіксувальним швом для підвищення міцності.
Складна конструкція і відносно невелика вага роблять даний органайзер корисним аксесуаром не тільки для автомобіля або гаража, а й для походів на пікнік або пляж.
Жорстка кришка на липучках захищає від дощу і пилу, також на неї можна складати додаткові предмети.
Акуратні шви з міцної нитки та матеріал із захистом від подряпин гарантують довгий термін служби органайзера.
- бренд: Baseus;
- колір: чорний;
- матеріал: тканина Оксфорд 600D + МДФ;
- особливості: складна конструкція, вологозахист;
- місткість: 60 л;
- розміри: 60 x 35 x 30 см;
- вага: 2.8 кг.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі запитання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Матеріал | Оксфорд |
| Виробник | Baseus |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 350 мм |
| Об`єм | 60 л |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Логотип | Без логотипу |
- Ціна: 1 699 ₴













