Лампу виготовлено з якісних матеріалів і компонентів, що гарантує довгий термін служби.
Основною перевагою є наявність акумулятора, який дає змогу користуватися лампою без підключення до мережі.
Також до переваг можна віднести компактну підставку, яка звільнить більше місця на робочому столі.
Має якісно налаштований спектр кольорів, наближений до натурального світла (Ra>80).
Завдяки великій кількості світлодіодів (72 шт.), світло розподіляється на поверхні рівним шаром, без яскравих засвітів.
Відсутність шкідливого синього світла і мерехтіння, захистить ваші очі від втоми після тривалого використання.
Підтримує 5 режимів освітлення, від теплого світла 3000К до холодного 6500К. Залежно від інтенсивності обраного режиму, лампа працює від 3 до 12 годин на одному заряді.
Продумана складна конструкція дає змогу зручно переміщати або зберігати пристрій.
Підтримка широкого спектра яскравості роблять лампу універсальною, вона підійде як для денного офісного використання, так і для вечірнього читання книг.
Має широкий кут регулювання нахилу (180°), що дає змогу спрямувати світло в зручне вам положення.
Сенсорні кнопки на передній панелі допоможуть швидко перемикати режими роботи та регулювати рівень яскравості.
Заряджати можна стандартним блоком живлення або будь-яким пристроєм із роз'ємом USB, як-от комп'ютер, ноутбук або повербанк.
Завдяки лаконічному дизайну лампа прекрасно вписується в будь-який інтер'єр.
Основні характеристики:
- бренд: Proove;
- колір лампи: білий;
- матеріал: алюміній + ABS пластик;
- тип лампи: LED;
- кількість діодів: 72 шт.;
- колір світла: білий та жовтий;
- світловий потік: 450Lm;
- колірна температура: 3000K~6500K;
- індекс передачі кольору (CRI): Ra>80;
- потужність: 10W;
- вхідна напруга: 5V/2A;
- місткість акумулятора: 1800 mAh;
- час роботи від акумулятора: 3-12 годин;
- час заряджання: 3 години;
- розміри: 310 мм + 330 мм.
Комплектація:
- лампа;
- кабель Type-C 1м;
- документація.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою;
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі запитання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал каркасу | пластик, Алюміній |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Колір | Білий |
| Виробник | Proove |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 450 лм |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Довжина шнура | 1 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
- Ціна: 1 599 ₴






