Високий штатив трипод для телефона Proove 2055mm монопод для селфі (чорний)
1 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01098
- +380 (66) 320-28-23
Виконано з міцного алюмінієвого сплаву, що гарантує надійність і довгий термін служби.
Продумана головка має 2 кріплення, для камери та телефона, а також 2 додаткових кріплення для світла і мікрофона, що задовольняє практично всі потреби під час зйомки.
До основних переваг також можна віднести висоту трипода (2 метри), що дає змогу вести зйомку у повний зріст та вирішувати інші складні завдання.
Трипод з'єднується з телефоном без дротів, за допомогою bluetooth з'єднання. Для цього є вбудована знімна кнопка, що працює на відстані до 10 метрів.
Широкий розмах ніжок і спеціальні вставки в їхній нижній частині, гарантують високу стійкість, без похитування і завалів.
Компактні розміри та невелика вага роблять його ідеальним компаньйоном для прогулянок чи подорожей.
Максимальна висота в розкладеному стані 2055 мм, вага 588 г.
Технічні характеристики:
- бренд: Proove;
- колір: чорний;
- матеріал: алюмінієвий сплав + ABS пластик;
- довжина в розкладеному стані: 2055 мм;
- розміри в складеному стані: 406 х 81 х 50.5 мм;
- вага: 588 г.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою;
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі запитання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 2055 мм |
| Тип головки | 3D |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Вага | 0.588 кг |
| Довжина у складеному стані | 406 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 699 ₴













