Трипод монопод штатив для мобільного телефона з магнітним кріпленням Proove (1045mm) (чорний)
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01095
- +380 (66) 320-28-23
Виконаний з міцного ABS пластика з алюмінієвим каркасом, що гарантує надійність і довгий термін служби.
Основною особливістю є наявність сучасного кріплення для телефона у вигляді магнітного кільця (MagSafe), що в рази прискорює час встановлення телефона на штатив і підвищує комфорт використання.
У кріпленні використовуються потужні магніти, які гарантовано тримають смартфон навіть під час трясіння.
У верхній частині передбачено спеціальне кріплення для встановлення додаткового підсвічування або мікрофона.
Монопод з'єднується з телефоном без дротів, за допомогою bluetooth з'єднання. Для цього в монопод вбудована знімна кнопка, що працює на відстані до 10 метрів.
Також до важливих переваг можна віднести максимальну висоту в розкладеному стані - 1045 мм, і малу вагу - 180 г.
Додаткові проставки в нижній частині штатива гарантують високу стійкість, без хитання та завалів.
Сумісний з усіма телефонами з підтримкою магнітного кріплення MagSafe (IPhone 12 і вище, або будь-якими іншими телефонами з встановленням додаткових металевих кілець).
Технічні характеристики:
- бренд: Proove;
- колір: чорний;
- матеріал: алюмінієвий сплав + ABS пластик;
- тип кріплення для телефона: магнітне (MagSafe);
- розміри: 210 х 58 х 54 мм;
- довжина в розкладеному вигляді: 1045 мм;
- вага: 180 г.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою;
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі запитання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1045 мм |
| Тип головки | 2D |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Вага | 0.18 кг |
| Довжина у складеному стані | 210 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 899 ₴













