Штатив тринога для планшета та телефона 2в1 UGREEN (чорний)
1 599 ₴
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01087
- +380 (66) 320-28-23
Виконаний з міцного алюмінію та якісного ABS пластику, що гарантує довгий термін служби.
Основною перевагою є наявність двох кріплень для телефона та планшета, що дуже зручно для зйомки на телефон та використання планшета для виведення допоміжної інформації.
Також до важливих переваг можна віднести використання механічних фіксаторів на всіх рівнях штатива, що робить його дуже надійним та стійким.
Міцні ніжки зі спеціальними овальними наконечниками та можливість вільного регулювання їхнього кута нахилу, забезпечують стабільну підтримку, навіть у вітряну погоду або на нерівній поверхні.
Максимальна висота - 174 см, дає змогу знімати в повний зріст, без необхідності пошуку додаткових підставок. А невелика вага, всього 634 г, дозволяє легко брати штатив в дорогу.
Штатив 2в1 від UGREEN - це дуже універсальне та надійне рішення для тих, хто хоче отримати стабільні та професійні знімки, з можливістю одночасно використовувати суфлер чи інші допоміжні пристрої.
Технічні характеристики:
- бренд: Ugreen;
- колір: чорний;
- матеріал: алюміній + ABS пластик;
- довжина в складеному вигляді: 55.4 см;
- максимальна висота: до 174.1 см;
- вага: 634 г.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі запитання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1740 мм |
| Тип головки | 3D |
| Вага | 0.634 кг |
| Довжина у складеному стані | 554 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 499 ₴













