Виконана з якісно обробленого алюмінію, з великою кількістю силіконових вставок, що гарантує комфорт використання і довгий термін служби.
Завдяки регульованій висоті, до 136 мм, ви зможете налаштувати оптимальний кут огляду і прибрати зайву напругу в шиї та спині.
Надійні фіксатори кута нахилу дають змогу ставити на підставку навіть важкі ноутбуки.
Завдяки широкій основі, з 4ма точками опори, підставка дуже стійка і не хитається під час друку.
Вузькі форми елементів підставки не перекривають вентиляційні отвори ноутбука, що сприяє кращому охолодженню.
Легко складається до компактних розмірів, всього 27 х 5.5 х 2.7 см, і має невелику вагу, що дає змогу брати її в дорогу. У комплекті також йде м'який чохол для перенесення.
Підходить для всіх пристроїв з діагоналлю екрана від 11 до 17 дюймів.
Основні характеристики:
- бренд: Ugreen;
- колір: сірий;
- матеріал: алюміній + силікон;
- регулювання висоти: до 13.6 см (ступенева);
- сумісність із ноутбуками: до 17,3'';
- розміри в складеному вигляді: 55 х 270 мм;
- розміри в розкладеному вигляді: 235.6 х 270 мм;
- вага: 235 г.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі запитання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Тип | Підставка |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Вага | 0.235 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Регуляція кута нахилу |
- Ціна: 1 199 ₴













