Комп'ютерна акустика саундбар колонки для пк монітора телевізора BASEUS 5W Bluetooth 5.3 (чорний)
1 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01072
- +380 (66) 320-28-23
Саундбар Baseus AeQur DS10 виконаний з якісних матеріалів і компонентів, що гарантує довгий термін служби.
Оснащений двома повнодіапазонними випромінювачами потужністю 2.5 Вт кожен і додатковими двома низькочастотними, що забезпечує насичений і потужний звук з глибокими басами.
Підтримує різні способи під'єднання: роз'єм AUX 3.5 мм, Bluetooth 5.3 і роз'єм Type-C (для підключення до мережі або виведення звуку з комп'ютера та ноутбука).
Вбудований високочутливий мікрофон ідеально вловлює ваш голос та дозволяє спілкуватися з друзями в Discord або проводити конференції в Google Meets.
Підтримує кілька режимів звучання: ігровий режим для позиціювання звуку в іграх, Surround для просторового звуку і Bass для посилення низьких частот.
Вбудовані сенсорні кнопки забезпечують зручне керування пристроєм. Ви можете вмикати та вимикати підсвічування, призупиняти та відновлювати відтворення, вимикати мікрофон, обирати режим звучання та точно регулювати гучність за допомогою спеціального колеса.
Саундбар має компактні розміри (375 x 76 x 60 мм), що дає змогу легко розмістити його на полиці або столі. Додатковою перевагою є наявність 7-кольорового RGB підсвічування.
Також ви можете завантажити спеціальний додаток на телефон і отримати доступ до розширених функцій. Ви зможете активувати аудіоефекти або створити свій сценарій роботи RGB-підсвічування, включно з вибором колірних комбінацій та регулюванням яскравості.
- бренд: Baseus;
- колір: чорний;
- матеріал: ABS пластик + PC + метал;
- версія Bluetooth: 5.3;
- радіус роботи Bluetooth: до 10 м;
- вихідні роз'єми: Type-C + 3.5 мм;
- вихідна потужність: 2.5 Вт + 2.5 Вт;
- діапазон частот: 120 Гц - 20 кГц;
- живлення: від USB;
- габарити 375 x 76 x 60 мм;
- вага: 0.995 кг.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі запитання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Тип | Портативні |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Потужність | 5 Вт |
| Мінімальна частота | 120 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид товару | Саундбар |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 375 мм |
| Висота | 76 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Під'єднання до ПК, Функція гучного зв'язку |
- Ціна: 1 699 ₴













