Виконана з дуже якісних матеріалів, що гарантує довгий термін служби.
Корпус зі щільного поліестеру (Oxford 600D) не піддається подряпинам і не пропускає вологу.
Продумана ручка, з натуральної шкіри, дає змогу зручно тримати сумку в руці та дуже приємна на дотик.
Преміальна блискавка, від "YKK Zipper", не чіпляє ваші речі під час застібання і має плавний хід.
Попри компактні розміри 220 x 115 x 100 мм, сумка має 3 відділи, багато кишеньок і кріплень-гумок, що дають змогу вмістити велику кількість аксесуарів.
Сумка органайзер від WIWU стане найкращим помічником у дорозі та дасть змогу зручно транспортувати різні аксесуари, дрібну електроніку, косметику та багато іншого.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі запитання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 3 |
| Висота | 100 см |
| Ширина | 220 см |
| Глибина | 115 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Тип застібки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Вага | 145 г |
| Стан | Нове |
- Ціна: 949 ₴











