Дорожня сумка органайзер поуч для аксесуарів антизлодій WIWU Anti-Theft EDC Pouch (чорний)
1 099 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01050
- +380 (66) 320-28-23
Виконана з якісних матеріалів, що гарантує довгий термін служби.
Корпус зі щільного поліуретану не піддається подряпинам і не пропускає вологу.
Продумана ручка, з натуральної шкіри, дає змогу зручно тримати сумку в руці та дуже приємна на дотик.
Преміальна блискавка, від "YKK Zipper", не чіпляє ваші речі під час застібання і має плавний хід.
Основною особливістю є наявність додаткового захисту від крадіжок, у вигляді замка з блокуванням на центральному відділі.
Попри компактні розміри 220 x 115 x 100 мм, сумка має 3 відділи, багато кишеньок та кріплень-гумок, що дають змогу вмістити велику кількість аксесуарів.
Сумка органайзер від WIWU стане найкращим помічником у дорозі та дасть змогу зручно транспортувати різні аксесуари, дрібну електроніку, косметику та багато іншого.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі запитання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 3 |
| Ширина | 22 см |
| Глибина | 11.5 см |
| Висота | 10 см |
| Колір | Чорний |
| Виробник | WIWU |
| Об`єм | 1.7 л |
| Кількість відділень на змійці | 3 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 099 ₴













