Сумка-органайзер дорожній кейс для аксесуарів WIWU (чорний)
599 ₴
549 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01051
- +380 (66) 320-28-23
Виконана з якісних матеріалів, що гарантує довгий термін служби.
Корпус зі щільного нейлону з поліестером не піддається подряпинам і не пропускає вологу.
Продумана ручка, з натуральної шкіри, дає змогу зручно тримати сумку в руці та дуже приємна на дотик.
Якісна блискавка, з внутрішньою підкладкою, не чіпляє гаджети під час застібання і має плавний хід.
Попри компактні розміри 210 x 155 x 65 мм, сумка має багато відділів, кишеньок і кріплень-гумок, що дають змогу вмістити багато аксесуарів.
Аксесуари можна зручно розділити регульованими переділками, що дасть змогу організувати простір усередині кейса під ваші потреби.
Компактна сумка органайзер від WIWU стане найкращим помічником у дорозі та дасть змогу зручно транспортувати такі аксесуари як: кабелі, зарядки, повербанки, навушники, мишки, стилуси та інше.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі запитання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Висота | 21 см |
| Ширина | 15.5 см |
| Глибина | 6.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застібки | Блискавка |
| Призначення | Унісекс |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 549 ₴













