Ультратонкий зовнішній акумулятор повербанк з підтримкою MagSafe BASEUS 20W 6000mAh (білий)
1 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01055
- +380 (66) 320-28-23
Виконаний з якісних матеріалів і компонентів, що гарантує безпеку використання і довгий термін служби.
Корпус покритий зносостійким і протиковзним напиленням, завдяки чому пристрій довго зберігає початковий вигляд і надійно лежить у руці.
Підтримує швидку зарядку для телефонів, планшетів та інших пристроїв.
Ви можете одним дотиком прикріпити повербанк на магнітне кріплення MagSafe для швидкої зарядки 15W, або під'єднатися кабелем для швидкої зарядки QC, PD 20W.
Основна перевага повербанка - це дуже компактний і ультратонкий корпус, всього 14.7 мм, він не закриває блок камер навіть на IPhone Mini та ним зручно користуватися на ходу.
При цьому він має досить об'ємну батарею на 6000mAh, чого достатньо для повної підзарядки будь-якого сучасного телефону. Сам повербанк можна зарядити всього за 2 години.
Вбудований розумний чип автоматично визначає тип під'єднаного пристрою і вибирає оптимальну потужність, необхідну для безпечної зарядки.
Корисний LED індикатор покаже скільки заряду залишилося в повербанку та відобразить коли до нього під'єднано інший пристрій.
Універсальний роз'єм USB-C сумісний з більшістю сучасних гаджетів. У комплект входить кабель Type-C на Type-C 1м.
Мінімум зайвих деталей, ультратонкий дизайн і якісні матеріали роблять цей повербанк найкращим помічником під час щоденного використання, його легко можна взяти із собою на прогулянку, роботу або в подорож, просто кинувши в кишеню.
- бренд: Baseus;
- колір: білий;
- тип акумулятора: Li-Pol;
- місткість акумулятора: 6000 mAh;
- максимальна потужність: бездротова зарядка 15W, по дроту 20W;
- вхід Type-C: 5V-3A, 9V-2A;
- вихід Type-C: 5V-2.4A, 9V-2.22A, 12V-1.5A;
- підтримка технології MagSafe;
- розміри: 97.4 х 63.8 х 14.7 мм.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі запитання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 6000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Особливості | Бездротова зарядка, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 97 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єми | Type-C |
- Ціна: 1 999 ₴













