Бездротовий зарядний пристрій для телефона та навушників BASEUS 15W + кабель Type-C Type-C 24W 1m (чорний)
799 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01041
- +380 (66) 320-28-23
Виготовлена з дуже якісних матеріалів і компонентів, що гарантує безпеку використання й довгий термін експлуатації.
Основною особливістю є ультратонкий дизайн, товщина зарядки всього 6 мм, що робить її практично непомітною на столі.
Підходить для телефонів та навушників підтримуючих функцію бездротового заряджання Qi.
Завдяки використанню загартованого скла і покращеної котушки, забезпечується більш холодний процес заряджання, без нагріву.
Вбудований розумний чип автоматично визначає тип підключеного пристрою та обирає оптимальну потужність, необхідну для безпечного заряджання.
Завдяки великому радіусу передавання сигналу, до 5 мм, телефон можна заряджати не знімаючи чохол.
Для повної безпеки має 6 рівнів інтелектуального захисту: від перевантаження за силою струму, перезаряду, перегрівання, високої напруги, коротких замикань та впливу електромагнітного поля.
В комплект входить кабель Type-C на Type-C 24W 1м.
- бренд: Baseus;
- колір: чорний, з прозорою кришкою;
- матеріал: ABS пластик, алюміній, загартоване скло;
- максимальна потужність: 15W;
- дальність передавання заряду: ≤ 5 мм;
- сумісність: телефони та навушники з підтримкою бездротового заряджання Qi;
- комплектація: бездротове зарядне + кабель Type-C Type-C 1м;
- розміри: 92 х 92 х 6.5 мм;
- вага: 49 г;
Посилку надсилаємо на день замовлення зручною для вас поштовою панеллю.
Телефонуйте, з радістю відповісте на всі запитання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо впродовж 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Бездротовий |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Потужність | 15 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 92 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Так |
- Ціна: 799 ₴













