Лампа виконана з дуже якісних матеріалів і компонентів, що гарантує довгий термін служби.
Має якісно налагоджений спектр кольорів, наближених до натуральних і природних Ra>95. Світло розподіляється на поверхні рівним, спрямованим пучком, без яскравих засвітів.
Підтримує майже всю палітру колірних температур: від теплого світла 2700К до холодного 6500К.
Відсутність шкідливого синього світла і мерехтіння, захистить ваші очі та буде запобігати втомі після тривалого використання.
На передній панелі розташовані 3 зручних сенсорних кнопки управління, що відповідають за вмикання та вимкнення лампи, перемикання режимів температури та регулювання яскравості.
Підходить для всіх моніторів товщиною від 5 до 40 мм.
Кріплення з м'якими силіконовими вставками не залишає слідів на моніторі, а сама фіксація не займе більше секунди.
Лампа-скрінбар від Baseus виконана в металевому корпусі та має преміальний дизайн, завдяки чому прекрасно вписується в будь-який інтер'єр.
Основні характеристики:
- бренд: Baseus;
- колір: чорний;
- матеріал: алюмінієвий сплав + ABS + PC;
- тип лампи: LED;
- кількість світлодіодів: 80 шт.;
- індекс передачі кольору CRI: Ra>95;
- колірна температура: 2700К-6500К;
- світловий потік: 160 lumen;
- вхідна напруга: 5V-1А;
- максимальна потужність: 5W;
- максимальна товщина монітора: 5-40 мм;
- розміри: 442 x 103 x 45 мм;
- вага: 280 г.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Дзвоніть, з радістю відповімо на всі питання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть в Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 160 лм |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 103 мм |
| Довжина | 442 мм |
| Вага | 280 г |
- Ціна: 1 699 ₴













