Вертикальна підставка для ноутбука подвійна UGREEN Dual-slot (сірий)
1 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00993
- +380 (66) 320-28-23
Підставка дозволяє зберігати ваші пристрої у вертикальному положенні, що дозволить організувати й звільнити більше простору на робочому столі.
Виконана з якісного алюмінієвого сплаву і має добре оброблені краї, що гарантує довгий термін служби та комфорт використання.
Усі внутрішні поверхні добре прогумовані, завдяки чому на ваших пристроях не з'являтимуться подряпини.
Має спеціальний механізм яким можна регулювати ширину затиску, що дозволяє ідеально підігнати розміри під товщину вашого гаджета.
Завдяки широкій основі підставка дуже стійка.
Підходить для усіх пристроїв завтовшки до 26 мм Також можна використовувати для планшетів, телефонів, книг та іншого.
Завдяки сучасному дизайну підставка добре виглядатиме на будь-якому столі та стане кращим помічником при повсякденному використанні.
- бренд: Ugreen;
- колір: сірий;
- матеріал: алюмінієвий сплав + силікон;
- особливості: на 2 пристрої;
- регулювання ширини кріплення: до 26 мм;
- розміри: 150 х105 х 54 мм;
- вага: 299 г.
Посилку відправляємо в день замовлення зручним для вас поштовою службою.
Дзвоніть, з радістю відповімо на всі питання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть в Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Тип | Підставка |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Вага | 0.299 кг |
- Ціна: 1 299 ₴













