Мишка зібрана з якісних матеріалів і компонентів, що гарантує довгий термін служби.
Має ультратонкий корпус, заввишки всього 3 см, що робить її максимально легкою і зручною у використанні.
Працює в режимі бездротового зв'язку 2,4 ГГц, що забезпечує стабільне і надійне з'єднання на відстані до 10 метрів.
Для під'єднання до комп'ютера в комплекті йде крихітний USB-приймач (зберігається в спеціальній кишеньці, вбудованій у корпус мишки). Завдяки функції Plug&Play вам не доведеться встановлювати додаткові драйвери, мишка працюватиме одразу після підключення.
За допомогою великого діапазону чутливості (DPI 1000/1600/2000/4000) ви зможете налаштувати мишу під свої потреби.
Якісний оптичний сенсор запобігає стрибкам і затримкам під час пересування курсора.
Кнопки мишки спроєктовані таким чином, щоб вони були максимально безшумними та не видавали жодних звуків під час натискання. Завдяки цьому мишка добре підходить для роботи в нічний час або в громадських місцях, таких як бібліотеки та ресторани.
Виробник вказує термін служби кнопок у 3 мільйони кліків, а колеса прокрутки у 300 000 разів, що гарантує їхню довговічність.
Миша сумісна з усіма сучасними операційними системами: Windows 7/8.1/10/11, Mac OS, Linux, Chrome OS і Android.
Підтримує сплячий режим і режим авто ввімкнення/вимкнення для економії енергії.
Миша працює від стандартної пальчикової батарейки АА (не йде в комплекті).
Мишка від Ugreen - це ідеальне рішення для тих, хто шукає компактну, стильну і портативну бездротову мишу, з тихим режимом роботи.
- бренд: Ugreen;
- колір: чорний;
- тип сенсора: оптичний;
- тип підключення: бездротовий, радіоканал 2,4G;
- радіус сигналу: 10 м;
- 4 рівні чутливості: DPI 1000/1600/2000/4000 (за замовчуванням 1600);
- сумісність: Windows 7/8/10/11, Mac OS, Chrome OS, Linux, Android;
- тип живлення: батарейка АА (не входить до комплекту);
- особливість: безшумна;
- робоча напруга: 1.5 V;
- робочий струм: 10 mA;
- розміри: 109 х 62 х 30 мм.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Телефонуйте, з радістю відповімо на всі запитання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть у Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 109 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 4000 dpi |
| Миша | |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 2 |
- Ціна: 649 ₴













