Сумка органайзер для аксесуарів кабелів павербанков екшн камер UGREEN (сірий)
399 ₴
349 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00963
- +380 (66) 320-28-23
Зроблено з дуже якісних і зносостійких матеріалів. Приємне на дотик покриття зі штучної шкіри не пропускає вологу і не ковзає в руках.
Якісна блискавка не чіпляє гаджети під час застібання і має плавний хід.
Внутрішня частина корпусу покрита гладким матеріалом з поліестеру і має додаткову сітку для надійної фіксації аксесуарів.
Органайзер оснащений зручною ручкою, яка дає змогу вішати його на руку, рюкзак або валізу.
Компактні розміри 180 х 115 х 75 мм дають змогу легко помістити його в рюкзак, сумку або валізу.
Цей аксесуар стане незамінним помічником під час повсякденного використання і в подорожах.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Дзвоніть, з радістю дамо відповідь на всі питання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть в Viber і Telegram. Відповідаємо впродовж 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 7.5 см |
| Висота | 11.5 см |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Ugreen |
| Об`єм | 1.6 л |
| Тип застібки | Блискавка |
- Ціна: 349 ₴













