Подушка автомобільна для попереку з ефектом пам'яті Baseus (сірий)
999 ₴
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00945
- +380 (66) 320-28-23
Подушка виконана з дуже якісних матеріалів і наповнювачів, зі зносостійкими швами з міцної нитки, що забезпечує довгий термін служби.
Має наволочку на блискавці, що дозволяє зручно знімати її для прання і завжди тримати подушку в чистоті.
Матеріал наволочки дуже м'який і приємний на дотик, він не дратує шкіру, не нагрівається і сприяє розслабленню.
Піна з ефектом пам'яті повторює анатомічну форму тіла, що запобігає виникненню пролежнів і покращує кровообіг.
Подушка чудово підходить як для подорожей в авто, літаку або автобусі, так і для роботи в офісі або удома.
Ця подушка допоможе вам максимально розслабити м'язи спини та позбавитися від дискомфорту під час сидіння.
Для ідеальної посадки в кріслі рекомендуємо також придивитися до подушки для шиї: Подушка автомобільна на підголовник для шиї з ефектом пам'яті Baseus.
Основні характеристики:
- бренд: Baseus;
- колір: сірий;
- матеріали: піна з ефектом пам'яті, штучний шовк і дихаючий текстиль;
- наволочка на застібці;
- можливість прання;
- безпечна для шкіри;
- не нагрівається;
- розміри: 395 x 263 x 115 мм;
- вага: 550 р.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Дзвоніть, з радістю відповімо на всі питання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть в Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Тип | Дорожня |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 11.5 см |
| Довжина | 39.5 см |
| Висота | 26.3 см |
| Вага | 550 г |
| Стан | Новий |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
- Ціна: 899 ₴













