МЗП для швидкої зарядки USB+Type-C UGREEN 30W Dual-Port Car Charger PD30W+SCP22.5W (сірий)
499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00867
- +380 (66) 320-28-23
Пристрій виконаний з якісних компонентів в надійному алюмінієвому корпусі, що гарантує довгий термін служби.
Завдяки преміальним матеріалам і сучасному дизайну добре вписується у будь-який інтер'єр автомобіля.
Оснащено портами USB і Type-C, що дозволяє заряджати 2 пристрої одночасно.
Підтримує усі сучасні протоколи швидкої зарядки: QC4.0, PD3.0, AFC, SCP, PPS і інші.
Надійно фіксується в прикурювачі, забезпечуючи повноцінний контакт з гніздом.
Вбудований розумний чіп захищає підключені пристрої від високої напруги та перегрівання, а також розподіляє на кожен пристрій рівно стільки сили струму на, скільки він розрахований.
Має м'яке, синє підсвічування, яке дозволяє комфортно користуватися зарядкою при поганому освітленні.
Основні характеристики:
- бренд: Ugreen;
- колір: сірий;
- матеріал: алюмінієвий сплав;
- порти: USB + Type-C;
- максимальна потужність: 30W;
- максимальна сила струму: 5A;
- вхідна напруга: DC12-24V/4A;
- вихідна напруга USB: 5V/3A 5V/4,5A 4,5V/5А 9В/3А 12В/2.5А, 30W макс.;
- вихідна напруга Type-C: 5V/3A 9V/3A 12V/2,5A, 30W макс.;
- розміри: 54 х 24 х 25 мм
- вага: 38 г.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Дзвоніть, з радістю відповімо на всі питання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть в Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Виробник | Ugreen |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 499 ₴













