Світильник нічник з датчиком руху Baseus Full Moon G2 Human Body Induction 3000 К (типле світло)
799 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00770
+380 (98) 591-88-89
- +380 (66) 320-28-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Новий. Оригінальний настінний нічник з датчиком руху Baseus Full Moon G2 Human Body Induction 3000К.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Дзвоніть, з радістю дамо відповідь на усі питання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть в Viber і Telegram. Відповідаємо впродовж 30 хвилин.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Основні | |
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Нічник |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Потужність лампи | 0.2 Вт |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴













