Пристрій виконаний з якісних матеріалів і компонентів, що гарантує довгий термін служби.
Підтримує швидку зарядку майже будь-якого сучасного пристрою, включаючи Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi. (PPS / QC3.0 / PD3.0 / SCP / FCP / AFC)
Наявність 4 портів - 3хUSB 1xType-C, загальною потужністю до 120W, дозволяє одночасно заряджати свої пристрої водію та всім пасажирам.
Розумний чіп має кілька систем захисту від можливих стрибків напруги та перегріву, також він визначає який пристрій підключено до зарядки та видає стільки струму, скільки розрахований даний пристрій.
Основною особливістю є дуже компактні розміри та наявність спеціальної кліпси для фіксації зарядки у зручному для вас місці.
Сам адаптер ідеально поміщається в роз'єм прикурювача, при цьому надійно фіксується, забезпечуючи повноцінний контакт з гніздом.
Основні характеристики:
- бренд: Baseus;
- сірий колір;
- матеріал: алюміній + АБС пластик;
- кількість портів: 3хUSB+1xType-C;
- вихідна потужність: до 120W;
- порти USB: 5V-3А, 9V-2А, 10V-2A, 12V-2.5А/30W;
- порт Type-C: 5V-3А, 9V-2.22А, 12V-2.5A, 15V-2A, 20V-1.5А/30W;
- довжина кабелю: 1,5 м;
- вага: 103 р.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Дзвоніть, з радістю відповімо на всі питання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть в Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Підключення пристрою | 4 USB роз'єми |
| Виробник | Baseus |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 31.5 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Глибина | 22.3 мм |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 999 ₴













