Виконаний з дуже якісних матеріалів і компонентів, що гарантує довгий термін служби.
Світильник оснащений акумулятором на 1200 mAh і сонячною панеллю, вам не треба турбуватись про те, як прокласти дроти або зарядити пристрій (енергії накопиченою впродовж дня достатньо для роботи на протязі 3ех ночей).
Завдяки розумному датчику руху, сенсори уловлюють переміщення на відстані до 8 метрів, з кутом охоплення в 120°, що дозволяє включати світло саме тоді, коли вам треба. Підтримує автоматичне відключення через 20 с.
Продуманий дизайн з розміщенням світлодіодів з 3-х сторін, дозволяє висвітлити велику площу в порівнянні зі звичайними світильниками, аж до 180°. (40 світлодіодів і 560 крихітних відображаючих елементів відмінно справляються з розсіюванням світла)
Попри вологу погоду, дощ, пил або сильний УФ-випромінювання, світильник продовжить працювати без пошкоджень та збоїв, бо захищений за стандартом IPX5 і має надійний корпус.
Якщо в темний час доби вам потрібне підсвічування для освітлення доріжки біля будинку, для пошуку ключів в сумці, для безпечної парковки автомобіля, або ви любите виходити на прогулянку з домашнім вихованцем, ця лампа буде ідеальним помічником для вас.
Має стильний дизайн і компактні розміри - 111 х 100 х 89 мм Ідеально поєднується практично з будь-яким екстер'єром.
Основні характеристики:
- Бренд: Baseus
- Тип лампи : світлодіодна
- Потужність: 1,2 Вт
- Кут освітлення : 180°
- Радіус виявлення руху : до 8 метрів
- Кут огляду датчика руху : 120°
- Рівень водонепроникності : IPX5
- Час освітлення : 20 секунд
- Місткість акумулятора : 1200 mAh
- Розміри: 111 х 100 х 89 мм
- Вбудований датчик руху
- Наявність сонячної панелі
- Відсутність дротів
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Дзвоніть, з радістю відповімо на всі питання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть в Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Білий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість світлодіодів | 40 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 5 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Розміри | |
| Довжина | 89 см |
| Висота | 111 см |
| Ширина | 100 см |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Кут випромінювання світла | 180 град. |
| Датчик руху | Так |
- Ціна: 599 ₴












