Підставка виготовлена зі скловолокна і пластику Sharklet - це приємне на дотик покриття з мікроскопічної рельєфною текстурою, воно не ковзає, стійке до забруднень і слідів від пальців, а також має антибактеріальні властивості.
Аксесуар дозволяє підняти ноутбук під кутом 16°, що значно покращує комфорт друку на клавіатурі, бо зап'ястя менше напружуються і відповідно не так швидко втомлюються.
Також форма підставки створює прошарок повітря, який покращує вентиляцію і знижує вірогідність перегрівання.
Фіксується на ноутбук за допомогою спеціальної клейкої стрічки, яка легко знімається і не залишає слідів на корпусі.
Завдяки вбудованому магніту підставку просто складати та зберігати разом з ноутбуком. А товщина 2,5 мм гарантує, що вона не займе багато місця на робочому столі або в сумці.
Розміри: 55.5 х 225 х 2.5 мм
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Дзвоніть, з радістю відповімо на всі питання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть в Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.15 кг |
| Ширина | 55.5 мм |
| Глибина | 2.5 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Baseus |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Підставка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 399 ₴













