Підставка виготовлена з алюмінієвого сплаву стійкого до подряпин і корозії, завдяки чому прослужить вам не один рік.
Дозволяє підняти ноутбук під кутом 8°, що значно покращує комфорт друку на клавіатурі, оскільки зап'ястки менше напружуються і відповідно не так швидко втомлюються.
Також між ноутбуком і столом створюється прошарок повітря, який покращує вентиляцію і знижує вірогідність перегрівання.
Підставка фіксується за допомогою спеціальної клейкої стрічки, яка легко знімається і не залишає слідів на корпусі.
Завдяки дуже компактному і стильному дизайну, підставка прекрасно поєднується з будь-яким ноутбуком.
Розміри: 227 × 50 × 3 мм
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Дзвоніть, з радістю відповімо на всі питання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть в Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.15 кг |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 3 мм |
| Довжина | 227 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Baseus |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Підставка |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 499 ₴












