Водонепроникний чохол для телефону і документів Baseus IPX8 Waterproof Bag (чорний)
449 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00602
- +380 (66) 320-28-23
На 100% захищає від попадання вологи.
Корпус виконаний з гнучкого матеріалу, який не заважає комфортному використанню телефону. Екран відмінно відгукується на дотики через чохол.
Оснащений продуманим замком, який виключає протікання і дозволяє за лічені секунди дістати або сховати смартфон.
Підходить для будь-якого сучасного телефону з габаритами до 180х90 мм
Можна використати не лише для захисту смартфона, але і документів, ключів і інших цінних речей.
За рахунок якісного, кристально прозорого силікону, фотографії виходять чистими та без перешкод, майже ніяк не впливає на якість зйомки.
Чохол отримав сертифікат IPX8, який підтверджує, що пристрій в нім може занурюватися на глибину до 30 метрів.
Приємним бонусом буде наявність зручного ремінця, який дозволяє носити телефон на шиї з можливістю регулювання розміру.
Не має неприємного запаху.
Підходить для усіх телефонів, максимальні габарити яких не перевищують 180 х 87 x 13 мм.
Зовнішній розмір чохла 214 х 110 мм.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Дзвоніть, з радістю відповімо на всі питання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть в Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Форм-фактор | Чохол-футляр |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Тип застежки | Клямка |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Універсальний |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 212 мм |
| Глибина | 10 мм |
- Ціна: 449 ₴













