Компактний настільний вентилятор, здатний створити комфортні умови під час літньої спеки.
Модель має оригінальну конструкцію з підставкою для ароматичних засобів. Лопаті вентилятора заховані під захисною сіткою - це виключає можливість випадкового отримання травми.
Працює від мережі живлення комп'ютера, ноутбука, автомобільного зарядного пристрою або Powerbank. Підключається за допомогою комплектного кабелю micro USB 1м.
В даній моделі передбачено 3 швидкості роботи, які перемикаються почерговим натисканням на кнопку включення. Також можна регулювати напрями повітря по вертикалі.
Вентилятор дуже легкий (всього 152 г) і майже безшумний.
Габарити 144 х 120 х 70 мм
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Дзвоніть, з радістю відповімо на всі питання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть в Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Діаметр лопатей | 60 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 144 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 0.152 кг |
- Ціна: 299 ₴











