Світильник-нічник Baseus з магнітним кріпленням та датчиком руху (тепле світло)
699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00559
- +380 (66) 320-28-23
Виконаний з якісних матеріалів і компонентів, завдяки чому буде служити вам дуже довго.
Має вбудований датчик руху, що додає зручності при використанні вночі.
Встановлюється на стіну за допомогою металевої пластини на клейкій стрічці 3M. Закріплена на стіну пластина оснащена магнітним утримувачем, що дозволяє легко знімати та встановлювати світильник на місце. Можна використовувати в ролі ручного ліхтарика.
Акумулятор на 500 мА*год забезпечить до 150 днів роботи в режимі PIR Motion Sensor Light, при якому активація здійснюється по датчику руху і триває до 20 секунд).
Вбудований датчик руху фіксує активність на відстані до 6 метрів і в поле зору 120 градусів.
Має компактні розміри та малу вагу. 108х60х22 мм. / 85 р.
Особливості:
- Вбудований датчик руху
- Робота в режимі ліхтаря
- Власний акумулятор
- Знижене енергоспоживання
- Магнітне кріплення на стіну
- Компактна і зручна форма
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Дзвоніть, з радістю відповімо на всі питання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть в Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 85 г |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 108 мм |
| Основні | |
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Нічник |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Потужність лампи | 0.5 Вт |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
- Ціна: 699 ₴












