Виконаний з дуже якісних і надійних матеріалів, що позитивно впливає на терміні експлуатації.
Відмінно підійде для створення прохолодного потоку повітря навіть в самі жаркі дні.
Основна перевага - це практично повна безшумність (до 25 дБ) при досить високій потужності охолодження.
Має спеціальну висувну кліпсу, завдяки якій легко вішається на підголівнику в авто чи зручно виставляється на будь-якій рівній поверхні.
Три режими швидкості дозволяють налаштувати комфортний для себе потік повітря.
Працює через вбудований кабель USB завдовжки 1,5 м, від розетки та інших зарядних пристроїв (ноутбука, павербанка, прикурювача і т,д.)
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Дзвоніть, з радістю відповімо на всі питання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть в Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Тип | Вентилятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 140 |
| Вага | 0.248 г |
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Діаметр лопатей | 60 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 349 ₴












