Виконана з вогнестійкого пластику, в алюмінієвому корпусі, що гарантує безпеку при використанні та довгий термін служби.
Має герметичну кришку, що щільно закривається і не дозволяє неприємному запаху поширюватися салоном.
Є світлодіодне підсвічування, яке автоматично спрацьовує при відкритті, що зручно для використання в темний час доби.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Дзвоніть, з радістю відповімо на всі питання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть в Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип попільнички | Універсальна |
| Колір | Чорний |
| Підсвічування | Так |
| Тримач для сигарети | Так |
| Діаметр нижньої частини | 65 мм |
| Діаметр верхньої частини | 65 мм |
| Висота | 105 мм |
| Виробник | Baseus |
| Стан | Новий |
- Ціна: 499 ₴













