Нова. Оригінальна електросушарка для взуття фірми Baseus.
Дезінфікує, освіжає і допомагає позбутися від неприємного запаху взуття.
Допомагає запобігти утворенню цвілі та грибків.
Якісна PTC пластина забезпечує високу продуктивність і швидку сушку.
Завдяки спеціальній формі тепло рівномірно поширюється по всі внутрішньої частини взуття і робить процес сушіння особливо ефективним.
Вам не доведеться чекати закінчення сушіння. Просто встановіть час і сушарки автоматично вимкнуться в заданий період. Три різних режим дозволяють ставити таймер авто відключення на 4,8,12 годин.
Сушарка досить компактна і легка. Ви можете використовувати її скрізь, де є електрична розетка.
Основні характеристики:
- Колір: Білий
- Оздоблення: PC + ABS
- Довжина кабелю: 1,1 м
- Вхідна напруга: 220 В.
- Номінальна потужність: 12 Вт ± 10%
- Частота: 50 Гц
- Вага: 233 г
- Розміри продукту: 180 * 48 * 20 мм
- Особливості: сушка / стерилізація
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Дзвоніть, з радістю відповімо на всі питання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть в Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Вага | 0.233 кг |
- Ціна: 799 ₴













