Зволожувач високої якості, виконаний з приємного на дотик пластика.
Має дуже гарну, м'яку підсвітку. Ідеально підходить для використання в якості нічника.
Підтримує 2 режиму розпилення - помірний та інтенсивний.
Вагомою перевагою зволожувача є абсолютна безшумність при роботі.
Даний зволожувач не нагріває пар, за рахунок чого видуває його прохолодним і краще освіжає приміщення.
Інтелектуальне, автоматичне відключення живлення після 10 годин. Вам не потрібно хвилюватися вимкнули ви зволожувач чи ні.
Для роботи вимагає постійне підключення до мережі. Не працює без кабелю. Живиться від стандартного Micro USB можна підключити до павербанку, ноутбука, машини та т. д.
Сучасний дизайн прикрасить будь-який інтер'єр.
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Дзвоніть, з радістю відповімо на всі питання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть в Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Рекомендований об'єм приміщення | 20 куб. м |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 2.5 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 0.6 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Ароматизація | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глибина | 110 мм |
- Ціна: 599 ₴













