Мережевий зарядний пристрій для швидкої зарядки Baseus Type-C 20W PD3.0 QC3.0 (чорний)
499 ₴
479 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00571
- +380 (66) 320-28-23
Фірмовий мережевий адаптер, розроблений спеціально для швидкої та надійної зарядки сучасних пристроїв.
Призначений, в першу чергу, для надійної зарядки iPhone усіх моделей, адже ці пристрої втратили адаптер живлення в комплектації.
Завдяки технології Super Si зарядний пристрій одночасно менше і швидше у швидкості зарядки, а також безпечніше працює в умовах високих температур, на відміну від звичайних блоків.
Зібраний монолітно, із застосуванням високоякісних компонентів, які забезпечують надійний і безпечний процес зарядки. При використанні нічого не тріщить і не пищить.
Адаптер може похвалитися вихідною потужністю у 20W, що робить зарядку пристрою максимально швидкою.
Підтримує сучасні технології швидкої зарядки QC3.0 і PD3.0.
Завдяки вбудованому смарт чіпу, визначає який пристрій заряджається і розподіляє потрібну силу струму під нього. Також не нагрівається і не боїться стрибків напруги.
Виглядає преміально, упаковане в гарну картонну коробку.
Основні характеристики:
- бренд - Baseus;
- колір - чорний;
- вхід - АС 100-240В;
- вихід - 5V-3A;
- кількість USB - 1xType-C;
Посилку відправляємо в день замовлення зручною для вас поштовою службою.
Дзвоніть, з радістю відповімо на всі питання.
098-591-88-89 Сергій
066-320-28-23 Дмитро
Також пишіть в Viber і Telegram. Відповідаємо протягом 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 5В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
- Ціна: 479 ₴












